Jste zde: » Výrobní » Výrobní proces » Čištění jsou bavlněná
 • Jako klaviatura klavíru působí mechanismus kontroly kvality a délky bavlněných vláken. Vlákna se vyčesávají na filcovou podložku za pomoci starého kartáčku na zuby. Jednoduché a praktické.

  Jako klaviatura klavíru působí mechanismus kontroly kvality a délky bavlněných vláken. Vlákna se vyčesávají na filcovou podložku za pomoci starého kartáčku na zuby. Jednoduché a praktické.

 • Tam, kde bavlněná vlákna běží vysokou rychlostí do čistícího stroje, varuje znamení před nebezpečím úrazů.

  Tam, kde bavlněná vlákna běží vysokou rychlostí do čistícího stroje, varuje znamení před nebezpečím úrazů.

 • Pro čištění jsou bavlněná vlákna dodávána striktně oddělená podle kvality a kultivační metody (konvenční nebo organická).

  Pro čištění jsou bavlněná vlákna dodávána striktně oddělená podle kvality a kultivační metody (konvenční nebo organická).

 • Jedná se o velmi robustní, pevné Cotton-Gin zařízení umístěné v Ugandě. To zbavuje "bílé zlato" bavlníkových semen. Pouze jedna třetina hmotnosti sklizně představuje použitelné vlákno, zbytek jsou semena a kapsle.

  Jedná se o velmi robustní, pevné Cotton-Gin zařízení umístěné v Ugandě. To zbavuje "bílé zlato" bavlníkových semen. Pouze jedna třetina hmotnosti sklizně představuje použitelné vlákno, zbytek jsou semena a kapsle.

Šetrné a produktivní: Cotton-Gin zbavuje "bílé zlato" bavlníkových semen

Po sklizni čistící stroj Cotton-Gin odděluje - striktně podle kvality a kultivační metody (konvenční nebo organická) - bavlněné vlákno od semen. Měkkoučká vlákna se lisují do 220 kg vážících balíků, z bavlníkových semen se lisuje bavlněný olej. To, co zůstává, jsou brikety, krmivo pro zvířata. Pouze jedna třetina sklizně představuje použitelná vlákna, zbytek jsou semena a kapsle.