Právo na odstoupení

Právo na odstoupení od smlouvy se vztahuje pouze na spotřebitele.

Spotřebitelem je každá fyzická osoba, která objednává zboží za účelem, který se netýká její obchodní nebo jiné samostatné výdělečné činnosti (nenakupuje zboží jako podnikatel).

Jako spotřebitel máte právo odstoupit od smlouvy i bez udání důvodu, a to ve lhůtě čtrnácti dnů od data doručení tohoto zboží. Právo odstoupit od smlouvy ve čtrnáctidenní lhůtě však nemáte, pokud jsme toto zboží vyrobili přímo pro vás, podle vašich konkrétních požadavků.

Do konce čtrnáctidenní lhůty nám musíte své rozhodnutí odstoupit od smlouvy oznámit písemně, nejlépe prostřednictvím vyplněného Formuláře o odstoupení od smlouvy.

Zašlete nám jej prosím na adresu info@cotonea.cz (případně poštou).

Přímé náklady na vrácení zboží nesete vy. Upozorňujeme vás, že jste zodpovědní za snížení hodnoty tohoto zboží, pokud je způsobeno jiným nakládáním se zbožím, než jaké je nutné ke zjištění povahy, vlastností a funkčnosti zboží.

 

Vracené zboží je potřeba dobře zabalit, a pokud možno v původní krabici zaslat co nejdříve zpět na naši adresu:

Elmertex k.s., Náchodská 227, 549 32 Velké Poříčí

Poté, co zkontrolujeme, že je zboží nepoškozené, vrátíme vám co možná nejdříve peníze (včetně částky za nejlevnější dopravu zboží k zákazníkovi, kterou nabízíme).

Pokud jsme se s vámi nedomluvili jinak, vrátíme vám peníze stejnou platební metodou, kterou jste zvolili při původní úhradě.

V případě, že jste nakupovali zboží s platbou na dobírku, oznamte nám také číslo bankovního účtu, na který vám máme vrácené peníze zaslat.

Podrobnější údaje k odstoupení od smlouvy uvádíme v článku 5 našich Obchodních podmínek.

Pokud máte nějaké další dotazy, můžete nám je napsat na náš e-mail: info@cotonea.cz.